Neden Nano Laboratuvar

Neden Nano Laboratuvar

Nano Laboratuvar kuruluşumuz, teknolojik gelişmelerin arkasında kalmadan faaliyet göstermeyi ana ilke belirlemiştir. Teknolojinin bu kadar hızla gelişme gösterdiği bir ortamda, hem yeni teknolojik donanımlara sahip olmak hem de yeni teknolojik yöntemleri zamanında kavrayıp bu yöntemleri test ve analiz çalışmalarında uygulamak, müşterilerimizin gereksinimlerini anlayıp en kısa sürede sonuçlandırmak açısından birinci önceliğimizdir.

Bu ilke ile hareket eden çok sayıda laboratuvar bu sektörde faaliyet göstermektedir. Peki ama neden Nano Laboratuvar tercih edilmelidir? Nano Laboratuvar kuruluşunun, gerek test ve analiz çalışmaları için, gerek denetim ve gözetim çalışmaları için, gerekse eğitim çalışmaları için tercih edilmesini sağlayacak unsurlar şu şekilde açıklanabilir:

  • Bir laboratuvar, faaliyet alanına giren bütün çalışmalarında, TS EN ISO/IEC 17025:2010 Deney ve kalibrasyon laboratuvarlarının yeterliliği için genel şartlar standardını esas alarak faaliyet göstermelidir. Bu standart, test, analiz ve kalibrasyon hizmeti veren laboratuvarların yeterliliklerinin tanınması için gerekli koşulları ortaya koymaktadır. Nano Laboratuvar, bu standart açısından yeterliliğini kanıtlamış bir kuruluştur.
  • Bir laboratuvar, eğitimli, deneyimli ve uzman bir kadro ile hizmet vermek zorundadır. Çalışmalarının sonuçları ancak bu şekilde hızlı, kaliteli ve güvenilir alınabilir. Nano Laboratuvar, çok farklı test ve analiz çalışmalarında, özellikle nano teknoloji gerektiren çalışmalarda, kimyager, mühendis, laborant ve diğer bütün çalışanları ile, kendi alanlarında eğitimli, uzman ve deneyimli bir çalışan kadrosuna sahiptir.
  • Bir laboratuvar, yapılan test ve analizlerin hassas, kesin ve güvenilir sonuç vermesi için, modern tekonlojik donanıma sahip olmalıdır. Oldukça geniş bir yelpazede müşterilerine hizmet sunan Nano Laboratuvar, en son teknoloji ürünü cihaz ve ekipmanlara sahiptir.
  • Bir laboratuvar, müşterilerinin beklentilerini ilk defasında, her defasında ve gecikmeden, tam zamanında karşılamalıdır. Nano Laboratuvar, test ve analiz çalışmalarında olsun, denetim ve gözetim çalışmalarında olsun ya da verdikleri eğitim hizmetlerinde olsun, müşterilerinin, herhangi bir çalışma için yeni arayışlar içine girmesine fırsat tanımamaktadır.
  • Bir laboratuvar, faaliyetleri sırasında tarafsız, bağımsız ve dürüstlük ilkelerine sadık kalabilmelidir. Nano laboratuvar bu konuda da faaliyetlerinin her aşamasında objektif kalmayı sağlamak için gerekli güvenceler oluşturmuştur.
  • Bir laboratuvar, test ve analiz çalışmalarını yaptıran müşterilerinin, bu çalışmalar sırasında ve sonrasında elde edilen her türlü bilgilerini koruyabilmeli ve gizliliğine önem vermelidir. Nano Laboratuvar, müşterilere ait gizli bilgilerin ve tescil edilmiş haklarının korunmasına ve test ve analiz sonuçlarının güvenli bir şekilde saklanmasına önem vermektedir.

Nano Laboratuvar kuruluşumuz, bu sayılan özelliklere sahip olan ve inanarak faaliyet gösteren, belirlediği kalite hedeflerine uygun şekilde çalışmalarını disipline etmiş bir kuruluştur.

Laboratuvarımız, çok sayıda kimyasal, fiziksel ve mikrobiyolojik analizleri yapacak güçtedir ve http://nanolaboratuvar.com internet sitesi üzerinden hizmet vermektedir. Aynı zamanda yapılan test ve analiz çalışmalarının ve düzenlenen raporların değer taşıması açısından çalışmalarını, Türkak, Gıda Tarım Hayvancılık Bakanlığı, ILAC, IAF, TÜRKLAB, EUROLAB gibi kuruluşlardan aldığı yetkiye dayanarak gerçekleştirmektedir.

GÜÇ KATANLAR

KOSGEB
ISO Belgesi ve Gümrük Logo

İLETİŞİM

 A.Kahveci Bulv. Çankaya Cd.

 No 2 D:25 Beylikdüzü İstanbul

 Laboratuvar: 0 212 855 48 10

  [email protected]

   Numune Analiz Talep Formu