Kalite Politikamız

Kalite Politikamız

Kaliteli hizmet veriyoruz demekle kaliteli hizmet verilmiş olmaz. Gerçekten bir kuruluşun kalite hedeflerini belirlemiş olması, bir kalite politikası belirlemiş olması ve bu politika çerçevesinde faaliyet gösteriyor olması gerekir. Nano Laboratuvar kuruluşumuz buna inanarak faaliyet gösteren, kendisine kalite hedefleri belirlemiş ve bu hedeflere uygun şekilde çalışmalarını disipline eden bir kuruluştur.

Kalite politikamızı belirleyen başlıca kriterler aşağıda sayılmıştır:

  • Müşteri beklentilerini anlamak

Müşterilerimizin beklentisi belli testleri veya analiz çalışmalarını yaptırmak olabilir. Veya sadece denetim ve gözetim hizmetleri almak isteyebilir. Ya da çalışanlarının belli konulardaki eğitim açıklarını kapatmak isteyebilir. Bütün kalite sistemlerinde olduğu gibi burada en önemli nokta, müşterilerimizin beklentilerini ilk defasında, her defasında ve gecikmeden, tam zamanında gerçekleştirmektir. Müşterilerimiz, faaliyet alanlarımıza giren herhangi bir çalışma için yeni arayışlar içine girmemelidir.

  • Bilgilerin gizliliğine inanmak

Test ve analiz çalışmalarını yaptıran müşterilerimizin, bu çalışmalar sırasında ve sonrasında elde edilen her türlü bilgileri, kuruluşumuz içinde kalacak ve hiçbir nedenle bir başka kuruluş ile paylaşılmayacaktır. Laboratuvarımız müşterilere ait gizli bilgilerin ve tescil edilmiş haklarının korunmasına ve test ve analiz sonuçlarının güvenli bir şekilde saklanmasına her zaman dikkat etmektedir.

  • Tarafsız ve bağımsız davranmak

Müşterilerimizin talep edeceği test veya analiz çalışmalarını yaparken, kuruluşumuz, her koşulda tarafsız, bağımsız ve dürüstlük ilkeleri ile hareket edecektir. Faaliyetlerimizin her aşamasında objektif kalmayı sağlamak için gerekli güvenceler oluşturulmuştur.

  • TS EN ISO/IEC 17025 standardına uygun hareket etmek

Kuruluşumuz faaliyet alanına giren bütün çalışmalarında, TS EN ISO/IEC 17025:2010 Deney ve kalibrasyon laboratuvarlarının yeterliliği için genel şartlar standardını esas almaktadır. Bu standart, test, analiz ve kalibrasyon hizmeti veren laboratuvarımızın yeterliliklerinin tanınması için gerekli koşulları kapsamaktadır.

  • Uzman bir ekip ile çalışmak

Laboratuvarımız, eğitimli, deneyimli ve uzman bir kadro ile hizmet vermektedir. Çok farklı test ve analiz çalışmalarında, özellikle nano teknoloji gerektiren çalışmalarda, kimyager, mühendis, laborant ve diğer bütün çalışanları ile, kendi alanlarında eğitimli, uzman ve deneyimli bir çalışan kadrosuna sahip olmak birinci hedefimizidir.

  • Son teknolojik donanıma sahip olmak

Oldukça geniş bir yelpazede müşterilerine hizmet sunan kuruluşumuz, yapılan test ve analizlerin hassasiyetini ve kesinliğini sağlamak için, en son teknoloji ürünü cihaz ve ekipmanlara sahip olmaya çalışmaktadır.

  • Müşteri memnuniyeti yaratmak

Bir yandan modern cihaz ve ekipmanlar ile çalışmak, bir yandan gelişmiş analiz yöntemlerini kullanmak, bir yandan da yetişmiş ve deneyimli bir ekip ile çalışmak, müşteri memnuniyeti yaratmak ve bu müşteriler ile her zaman birlikte olmak açısından önem verdiğimiz bir konudur.

Nano Laboratuvar olarak kuruluşumuz çok sayıda kimyasal, fiziksel ve mikrobiyolojik analizleri yapacak güçtedir ve http://nanolaboratuvar.com internet sitesi üzerinden hizmet vermektedir. Aynı zamanda yapılan test ve analiz çalışmalarının ve düzenlenen raporların değer taşıması açısından çalışmalarını, Türkak, Gıda Tarım Hayvancılık Bakanlığı, ILAC, IAF, TÜRKLAB, EUROLAB gibi kuruluşlardan aldığı yetkiye dayanarak gerçekleştirmektedir.

GÜÇ KATANLAR

KOSGEB
ISO Belgesi ve Gümrük Logo

İLETİŞİM

 A.Kahveci Bulv. Çankaya Cd.

 No 2 D:25 Beylikdüzü İstanbul

 Laboratuvar: 0 212 855 48 10

  [email protected]

   Numune Analiz Talep Formu