KURUMSAL

Hakkımızda

Günümüz nanoteknoloji çağıdır. Teknolojik gelişmelere paralel olarak, bugün çok daha hassas ölçümlemelere ihtiyaç duyulmaktadır. Birçok inceleme, araştırma, test ve analiz çalışması için mikro altı seviyelere inmek gerekmektedir. Bu gereklilik nanobilim ve nanoteknoloji kapılarını aralamıştır. Bugünün teknolojisi, malzemeyi atomsal boyutlarda tasarlamakta ve planlamakta, üretimde yeni moleküller oluşturan bir üretim teknolojisine yol almaktadır. Bu çalışmalar nanoteknoloji sayesinde olmaktadır. Nano ile belirtilen tanımlar, herhangi bir ölçünün milyarda birini ifade eder. Nanoteknoloji sayesinde daha sağlıklı ve güçlü testler ve analizler yapılabilmektedir.

Atomlarla ve onların diziliş şekilleri ile, malzemede, malzeme kullanımında ve üretim tekniklerinde yenilikler yapmak ve ihtiyaca uygun üstün özellikli yeni ürünler tasarlamak nanoteknoloji ile mümkündür.

Nanoteknolojinin bu boyutta gelişmeye başlaması ile birlikte nano laboratuvarların kurulması da bir ihtiyaç olmuştur. http://nanolaboratuvar.com internet sitesi üzerinden hizmet vermeye başlayan kuruluşumuz, ürün kalitesini tespit etmek için gereken çok sayıda kimyasal, fiziksel ve mikrobiyolojik analizleri yapacak güçtedir.

Yeterli donanım ve uzman bir çalışan kadrosu ile hizmet veren kuruluşumuz, test ve analiz sonuçlarının değer taşıması ve hazırlanan raporların uluslararası düzeyde kabul görebilmesi için de faaliyetlerini, Türkak, Gıda Tarım Hayvancılık Bakanlığı, ILAC, IAF, TÜRKLAB, EUROLAB gibi kuruluşlardan aldığı yetkiye dayanarak gerçekleştirmektedir.

Nano Laboratuvar olarak kuruluşumuz şu hizmetleri vermektedir:

 • Gıda Analizleri

Fiziksel Analizler, Kimyasal Analizler, Mikrobiyolojik Analizler, Katkı Analizleri, Kalıntı Analizleri, Mineral Analizleri, Mikotoksin Analizleri, Moleküler Biyoloji Analizleri, Dioksin Analizleri

 • Su Analizleri

Fiziko - Kimyasal Analizler, Mikrobiyolojik Analizler, Havuz Suyu Analizleri

 • Yem Analizleri

Kimyasal Analizler, Mikrobiyolojik Analizler, Yem Katkı Analizleri

 • PCR Analizleri
 • DNA İzolasyonu Analizleri
 • GDO Analizleri
 • Metal-Mineral Analizleri
 • İSG (İş Sağlığı ve Güvenliği) Analizleri

Toz Ölçümü, Kişisel Gürültü Maruziyet Ölçümü, Çalışma Ortamı Gürültü Ölçümü, El-Kol Titreşimi Kişisel Maruziyet Ölçümü, Tüm Vücut Titreşimi Kişisel Maruziyet Ölçümü, Termal Konfor Ölçümü, Aydınlatma Ölçümü, Kimyasal Madde Maruziyeti ve Ortam Gaz Ölçümleri

 • Denetim ve Gözetim Hizmetleri

Hijyen Sanitasyon Denetimleri, Temiz Oda Analizleri, Hava Mikrobiyolojisi Analizleri, Laboratuvar Kurulum Danışmanlığı

 • Eğitimler

Gıda Mikrobiyolojisi Eğitimleri, Kimyasal Analiz Eğitimleri, Kimya ve Biyogenetik Eğitimleri, Laboratuvar Genel Eğitimleri

 • Laboratuvar Hizmetleri

Fiziksel Analiz Laboratuvarı, Kimyasal Analiz Laboratuvarı, Mikrobiyoloji Analiz Laboratuvarı, Moleküler Biyoloji Laboratuvarı, Biyogenetik Analiz Laboratuvarı, Katkı Analiz Laboratuvarı, Kalıntı Analiz Laboratuvarı, Mineral Analiz Laboratuvarı, Mikotoksin Analiz Laboratuvarı, İş Hijyen Test ve Analiz Laboratuvarı, Enstrümantal Analiz Laboratuvarı

Kuruluşumuz yukarıda sayılan faaliyetleri yürütürken, TS EN ISO/IEC 17025:2010 Deney ve kalibrasyon laboratuvarlarının yeterliliği için genel şartlar standardını esas almaktadır. Bu standart, örnek alma dahil, test, analiz ve kalibrasyon hizmeti veren laboratuvarların yeterliliklerinin tanınması için sağlaması gereken genel koşulları kapsamaktadır. Aynı zamanda bu standart, standart dışı yapılan ve laboratuvar tarafından geliştirilen yöntemlerle yapılan test, analiz ve kalibrasyon hizmetlerinin yeterliliğine ilişkin koşulları da kapsamaktadır.

Kuruluşumuz, deneyimli ve uzman bir kadro ile hizmet vermektedir. Sahip olduğu en son teknoloji ürünü altyapısı ile her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Faaliyetlerinde titizlik ve kalite en önemli ilkeleridir. Tarafsızlık, eşitlik ve dürüstlük, kuruluşumuzun gözettiği diğer ilkelerdir. Müşterilere ait gizli bilgilerin ve tescil edilmiş haklarının korunmasına ve analiz ve test sonuçlarının güvenli bir şekilde saklanmasına her zaman dikkat etmektedir.

GÜÇ KATANLAR

KOSGEB
ISO Belgesi ve Gümrük Logo

İLETİŞİM

 A.Kahveci Bulv. Çankaya Cd.

 No 2 D:25 Beylikdüzü İstanbul

 Laboratuvar: 0 212 855 48 10

  [email protected]

   Numune Analiz Talep Formu